Turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym
2014-03-31 16:13:34

Dzisiaj w buskiej placówce szkoleniowej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach, odbył się konkurs dotyczący zagadnień związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.


Inicjatywę współorganizowała nasza komenda. Przedsięwzięcie adresowane było do uczniów szkół gimnazjalnych. Wszystko po to, by popularyzować znajomość przepisów z tego obszaru i aktywować dzieci do przyswajania wiedzy w tym kontekście.

bezpieczenstwo_turniej.jpg

bezpieczenstwo_turniej1.jpg

Do turniej przystąpiło osiem trzyosobowych drużyn. Uczestnicy zmagali się ze sprawdzianem wiedzy w wersji testowej, dotyczącej znajomości przepisów ruchu drogowego. Młodzież kolejny raz dała dowód doskonałej znajomości przepisów drogowych. Zwycięzcy swoje trofea i nagrody odbierali z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Busku-Zdroju i Dyrektora ZDZ. Ponadto każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy dyplom oraz gadżety i upominki.

W kategorii drużynowej klasyfikacja przedstawiała się następująco:
I miejsce Gimnazjum nr 2 im. Batalionów Chłopskich w Ratajach Słupskich,
II miejsce Samorządowe Gimnazjum w Podgajach,
III miejsce Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Wiślicy.

bezpieczenstwo_turniej2.jpg

bezpieczenstwo_turniej3.jpg

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy wiedzy, przekładającej się bezpośrednio na poprawę bezpieczeństwa.

Źródło: KPP w Busku-Zdroju








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16454