Turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym 2014-03-31 16:13:34
Dzisiaj w buskiej placówce szkoleniowej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach, odbył się konkurs dotyczący zagadnień związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.
Inicjatywę współorganizowała nasza komenda. Przedsięwzięcie adresowane było do uczniów szkół gimnazjalnych. Wszystko po to, by popularyzować znajomość przepisów z tego obszaru i aktywować dzieci do przyswajania wiedzy w tym kontekście.
Do turniej przystąpiło osiem trzyosobowych drużyn. Uczestnicy zmagali się ze sprawdzianem wiedzy w wersji testowej, dotyczącej znajomości przepisów ruchu drogowego. Młodzież kolejny raz dała dowód doskonałej znajomości przepisów drogowych. Zwycięzcy swoje trofea i nagrody odbierali z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Busku-Zdroju i Dyrektora ZDZ. Ponadto każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy dyplom oraz gadżety i upominki.
W kategorii drużynowej klasyfikacja przedstawiała się następująco: I miejsce Gimnazjum nr 2 im. Batalionów Chłopskich w Ratajach Słupskich, II miejsce Samorządowe Gimnazjum w Podgajach, III miejsce Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Wiślicy.
Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy wiedzy, przekładającej się bezpośrednio na poprawę bezpieczeństwa.
Źródło: KPP w Busku-Zdroju
|
|
|