XXIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej 2014-03-31 11:50:24
16 marca odbył się XXIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej Oldbojów o puchar poseł Marzeny Okły - Drewnowicz, który rozegrany został w hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego, przy ul. Kusocińskiego w Busku-Zdroju.
Przygotowania do turnieju oraz załatwianie spraw organizacyjnych trwało kilka miesięcy, lecz ostateczne rozmowy odbyły się 20 lutego 2014 w budynku Sejmu przy ul. Wiejskiej w Warszawie, w którym udział wzięli posłowie Marzena Okła - Drewnowicz, Ireneusz Raś i Andrzej Czerwiński oraz Andrzej Zoch i Andrzej Bydłosz z Buska - Zdroju.
W turnieju wzięły udział 4 drużyny: Tłoki Gorzyce, Klimontów, Busko-Zdój oraz Drużyna Parlamentarzystów Polskich, która zajęła pierwsze miejsce. W drużynie parlamentarnej wystąpili posłowie, a wśród nich Lucjan Pietrzczak, Artur Gierada, Jacek Kozaczyński. W trzecim meczu drużyny, kilka minut zagrała również patronka imprezy - Marzena Okła-Drewnowicz.
Drugie miejsce zajęła drużyna Klimontowianka Klimontów, trzecie - Tłoki Gorzyce, natomiast czwarte miejsce zajęli buscy Oldboje. Wszyscy otrzymali puchary, dyplomy, statuetki oraz nagrody rzeczowe.
Podczas turnieju odbył się mecz drużyny młodzików rocznik 2000 z Buska-Zdroju, przeciwko młodzikom ze Skarżyska - Kamiennej, w którym zagrał Mikołaj - syn Marzeny Okły-Drewnowicz.
XIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej Oldbojów o puchar poseł Marzeny Okły - Drewnowicz, dostarczył wszystkim uczestnikom oraz kibicom niezapomnianych emocji oraz wrażeń.
Zobacz video: XXIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej - Cz.1
 Kliknij i oglądajZobacz video: XXIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej - Cz.2
 Kliknij i oglądaj
Zobacz video: XXIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej - Cz.3
/mb/
|
|
|