Włamali się do samochodu
2014-03-28 13:00:00

W nocy z 26/27 marca br., w gminie Busko-Zdrój, nieznani sprawcy włamali się do samochodu marki Mercedes, skąd ukradli dwa przednie fotele.


Łączna suma strat wyniosła około 3000 zł. Właścicielem pojazdu jest 29-letni mężczyzna.



/mb/



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16443