Włamali się do samochodu 2014-03-28 13:00:00
W nocy z 26/27 marca br., w gminie Busko-Zdrój, nieznani sprawcy włamali się do samochodu marki Mercedes, skąd ukradli dwa przednie fotele.
Łączna suma strat wyniosła około 3000 zł. Właścicielem pojazdu jest 29-letni mężczyzna.
/mb/
|
|
|