Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej w Nowym Korczynie
2014-03-28 10:01:54

W dniu 10 marca 2014r. w Zespole Szkół Samorządowych - Gimnazjum im. Św. Kingi w Nowym Korczynie odbył się coroczny Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej - XXXVII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”.


W turnieju wzięli udział uczniowie zarówno gimnazjum jak i szkół podstawowych z Brzostkowa oraz Starego i Nowego Korczyna – w sumie 13 osób. Test składał się z 20 pytań.

Do powiatowego etapu  konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie:
W kategorii gimnazjum  
I miejsce - Katarzyna Cerazy
II miejsce - Dominik Błach
III miejsce - Wiktor Półtorak

turniej_wiedzy_pozarniczej.JPG

turniej_wiedzy_pozarniczej1.JPG

W kategorii szkoły podstawowe
I miejsce - Julia Piotrowska
II miejsce - Natalia  Żak
III miejsce - Dominik Parlak

Nagrody w gminnym etapie konkursu ufundowane zostały przez Urząd Gminy w Nowym Korczynie.

/Serwis Informacyjny UG w Nowym Korczynie/








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16437