Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej w Nowym Korczynie
2014-03-28 10:01:54
W dniu 10 marca 2014r. w Zespole Szkół Samorządowych - Gimnazjum im. Św. Kingi w Nowym Korczynie odbył się coroczny Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej - XXXVII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”.
W turnieju wzięli udział uczniowie zarówno gimnazjum jak i szkół podstawowych z Brzostkowa oraz Starego i Nowego Korczyna – w sumie 13 osób. Test składał się z 20 pytań.
Do powiatowego etapu konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie: W kategorii gimnazjum I miejsce - Katarzyna Cerazy II miejsce - Dominik Błach III miejsce - Wiktor Półtorak
W kategorii szkoły podstawowe I miejsce - Julia Piotrowska II miejsce - Natalia Żak III miejsce - Dominik Parlak
Nagrody w gminnym etapie konkursu ufundowane zostały przez Urząd Gminy w Nowym Korczynie.
/Serwis Informacyjny UG w Nowym Korczynie/
|