Remis na inaugurację piłkarskiej wiosny 2014-03-24 15:21:14
W niedzielne popołudnie piłkarze MKS-u Busko-Zdrój rozegrali pierwszy mecz rundy rewanżowej świętokrzyskiej IV ligi. Wyjazdowe spotkanie ze Spartakusem Daleszyce zakończyło się bezbramkowym remisem.
Niedzielne spotkanie obu zespołów to typowy mecz walki. Atutem gospodarzy był doświadczony zawodnik Marek Gołąbek. To na nim opierała się gra drużyny z Daleszyc.
Buski zespół losy meczu na swoją korzyść mógł rozstrzygnąć w 87 minucie ale Sekou Camara i Korczakowi zabrakło szczęścia by wykończyć akcję.