Remis na inaugurację piłkarskiej wiosny
2014-03-24 15:21:14

W niedzielne popołudnie piłkarze MKS-u Busko-Zdrój rozegrali pierwszy mecz rundy rewanżowej świętokrzyskiej IV ligi. Wyjazdowe spotkanie ze Spartakusem Daleszyce zakończyło się bezbramkowym remisem.


Niedzielne spotkanie obu zespołów to typowy mecz walki. Atutem gospodarzy był doświadczony zawodnik Marek Gołąbek. To na nim opierała się gra drużyny z Daleszyc.

Buski zespół losy meczu na swoją korzyść mógł rozstrzygnąć w 87 minucie ale Sekou Camara i Korczakowi zabrakło szczęścia by wykończyć akcję.

spartakus_daleszyce_mks_busko.jpg

spartakus_daleszyce_mks_busko1.jpg

1. Jakub GADAWSKI 
2. Mateusz ZOCH
3. Michał KOWALSKI  
4. Norbert KULA
5. Paweł BANDURA
6. Rafał WITKOWSKI  zmiana 75" Sebastian KORCZAK
7. Sékou Mounirou CAMARA
8. Rafał PYDYCH  
9. Maciej ŚLISKI  
10. Krystian ZARĘBA  
11. Wiesław FRANCUZ  


Źródło: http://zdrojbusko.futbolowo.pl/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16409