Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Boksie (video)
2014-03-24 14:55:56

W dniach 28-30 marca 2014 na sali bokserskiej Kieleckiego Klubu Bokserskiego RUSHH przy ul. Kaczorowskiego 8a odbędą się Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Boksie.


Mistrzostwa te to odbywający się co roku turniej mający na celu sprawdzenie umiejętności zawodników zrzeszonych we wszystkich zarejestrowanych w Świętokrzyskim Związku Bokserskim klubach, są to jednocześnie eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów zawodników z tej grupy wiekowej.

W mistrzostwach udział wezmą również zawodnicy BMUKS "Ring", trener Zdzisław Patalita przedstawił wstępną listę z nazwiskami zawodników,którzy reprezentować będą klub na mistrzostwach: Kamil Lamczyk, Marcinkowski Marcin, Głuch Patryk, Maciej Kielar, Wiktor Sator, Anyż Jakub, Kmieciak Joanna, Kaja Nieradka.

boks001.jpg



Kamil Lamczyk zawodnik naszego klubu podczas Grand Prix PZB 13-16.02.2014 w Nowa Dęba oraz w Mistrzostwach Polski Seniorów w Kaliszu stawia pierwsze kroki w kategorii seniorów, jest to już kategoria w której walczą doświadczeni zawodnicy.

Przemysław Kulig (Copacabana Konin) kontra Kamil Lamczyk (BMUKS Busko Zdrój) - MP Seniorów 2014.


 

Kibice na pewno pamiętają Kamila Lamczyka z pięknej walki którą stoczył podczas III Gwardyjskich Mistrzostw Polski w Boksie z Rafałem Rzeźnikiem Sport Klub Lublin.



Dziękujemy serdecznie za tegoroczne, życzliwe wsparcia klubu Panom: Stefanowi Rachwalskiemu Prezesowi Fundacji im. Zofii i Władysława Pokusów Wspierania Edukacji Młodzieży Wiejskiej z Krakowa, Staroście Buskiemu Jerzemu Kolarzowi, Burmistrzowi Waldemarowi Sikorze, Komendantowi PSP brygadierowi Kazimierzowi Ścibiło, Dyrektorowi ZDZ Grzegorzowi Solarzowi.

Zarząd BMUKS "Ring"






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16408