Dzielnicowi z wizytą w buskim 'Mechaniku'
2014-03-20 10:28:29

Wczoraj dzielnicowi odwiedzili uczniów Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych w Busku-Zdroju. Rozmawiano o najczęściej popełnianych wykroczeniach, a także na tematy związane z profilaktyką antyalkoholową i antynarkotykową.

Było to już kolejne spotkanie buskich stróżów prawa z uczniami Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych. Młodzi ludzie wielokrotnie dokonując czynu, nie mają świadomości, że zdarzenie w którym biorą udział, nosi znamiona przestępstwa lub wykroczenia. Podnoszenie świadomości prawnej u młodzieży jest niezwykle ważne zarówno dla młodych ludzi, którzy dzięki lepszej znajomości prawa mogą w przyszłości uniknąć wielu kłopotów.

policja_w_mechaniku.jpg

policja_w_mechaniku1.jpg

W trakcie spotkania uczniowie mieli okazję zadawać pytania na najbardziej interesujące ich tematy. Jednym z najpopularniejszych zagadnień, okazała się tematyka związana z prawem o ruchu drogowym.

Opr. TP
Źródło: KPP w Busku-Zdroju








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16393