Dzielnicowi z wizytą w buskim 'Mechaniku' 2014-03-20 10:28:29
Wczoraj dzielnicowi odwiedzili uczniów Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych w Busku-Zdroju. Rozmawiano o najczęściej popełnianych wykroczeniach, a także na tematy związane z profilaktyką antyalkoholową i antynarkotykową.
Było to już kolejne spotkanie buskich stróżów prawa z uczniami Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych. Młodzi ludzie wielokrotnie dokonując czynu, nie mają świadomości, że zdarzenie w którym biorą udział, nosi znamiona przestępstwa lub wykroczenia. Podnoszenie świadomości prawnej u młodzieży jest niezwykle ważne zarówno dla młodych ludzi, którzy dzięki lepszej znajomości prawa mogą w przyszłości uniknąć wielu kłopotów.
W trakcie spotkania uczniowie mieli okazję zadawać pytania na najbardziej interesujące ich tematy. Jednym z najpopularniejszych zagadnień, okazała się tematyka związana z prawem o ruchu drogowym.
Opr. TP Źródło: KPP w Busku-Zdroju
|
|
|