Pożegnaj zimę razem z motocyklistami
2014-03-19 11:33:32

Jak co roku klub motocyklowy Reapers of Life MC zaprasza na pożegnanie zimy połączone z topieniem Marzanny. Zapraszamy zatem wszystkich, nie tylko motocyklistów nad zalew Andrzejówka, w dniu 23 marca 2014 o godz. 11-12.


Będzie można upiec kiełbaski, popływać - opcja dla odważnych, pooglądać sprzęt motoryzacyjny no i oczywiście pożegnać zimę.

Mamy nadzieję że pogoda dopisze a gdyby nie to zimę pożegnać trzeba bez względu na pogodę.

Jak było w poprzednich latach można zobaczyć na zdjęciach.

pozegnanie_zimy001.jpg 

pozegnanie_zimy002.jpg 

pozegnanie_zimy003.jpg 

pozegnanie_zimy004.jpg 

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16387