Jak co roku klub motocyklowy Reapers of Life MC zaprasza na pożegnanie zimy połączone z topieniem Marzanny. Zapraszamy zatem wszystkich, nie tylko motocyklistów nad zalew Andrzejówka, w dniu 23 marca 2014 o godz. 11-12.
Będzie można upiec kiełbaski, popływać - opcja dla odważnych, pooglądać sprzęt motoryzacyjny no i oczywiście pożegnać zimę.
Mamy nadzieję że pogoda dopisze a gdyby nie to zimę pożegnać trzeba bez względu na pogodę.
Jak było w poprzednich latach można zobaczyć na zdjęciach.