TS 1946 Nida wyróżniona! 2014-03-17 13:49:49
Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach wyróżnił 8 klubów z województwa świętokrzyskiego za najlepszą pracę z młodzieżą w sezonie 2012/2013.
Nagrody wręczył prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek, a w imieniu pińczowskiego klubu nagrodę w postaci 10 piłek odebrał prezes TS 1946 Nida Mariusz Karcz.
/fot. szpnkielce.pl/ W gronie wyróżniony znalazły się również kluby: KKP Korona Kielce, MKS KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski, Juventa Starachowice, Granat Skarżysko, Wierna Małogoszcz, Orlęta Kielce oraz Neptun Końskie.
Źródło: ts1946nida.pl
|
|
|