TS 1946 Nida wyróżniona!
2014-03-17 13:49:49

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach wyróżnił 8 klubów z województwa świętokrzyskiego za najlepszą pracę z młodzieżą w sezonie 2012/2013.

Nagrody wręczył prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek, a w imieniu pińczowskiego klubu nagrodę w postaci 10 piłek odebrał prezes TS 1946 Nida Mariusz Karcz.

nida_wreczenie_nagrod.jpg
/fot. szpnkielce.pl/

W gronie wyróżniony znalazły się również kluby: KKP Korona Kielce, MKS KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski,  Juventa Starachowice, Granat Skarżysko, Wierna Małogoszcz, Orlęta Kielce oraz Neptun Końskie.

Źródło: ts1946nida.pl







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16368