Nida Pińczów przegrała z Hutnikiem 2014-03-17 11:29:19
W meczu inauguracyjnym rundy wiosennej III ligi TS 1946 Nida Pińczów uległa w meczu wyjazdowym Hutnikowi Nowa Huta 1:3.
Bramkę dla naszego zespołu Zdobył Łukasz Mika w 42 minucie. Hutnik pierwszą bramkę zdobył z rzutu karnego w 15 minucie. Jej autorem był Ochman. Drugi gol dla Krakowian padł 37 minucie (Stanek) oraz w 65 (Świątek).
Hutnik Nowa Huta - TS 1946 Nida Pińczów 3:1 (2:1) Bramki: Jakub Ochman 15 z karnego, Mateusz Stanek, Łukasz Mika 44, Krzysztof Świątek.
TS 1946 Nida: Zyguła - Ciacia (85 Kempkiewicz), Rechowicz, Szafraniec, Motyl - Kosela, Gębski (55 Dulak), Gajda (60 Karasek), Banaszek (65 Łuszcz) - Mika, Rajca. Kartki żółte TS 1946 Nida: Mika, Gajda, Zyguła.
- Szkoda tego meczu, bo mieliśmy tyle okazji, co gospodarze. Hutnik z czterech dogodnych wykorzystał trzy, a my tylko jedną. Ale pozostawiliśmy po sobie niezłe wrażenie - powiedział po meczu kierownik drużyny Robert Szczygieł.
A oto wyniki sobotnich meczów: Dalin Myślenice - Łysica Akamit Bodzentyn 1:0 Unia Tarnów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:0 Korona II Kielce – Soła Oświęcim 2:2 (1:1), Wisła II Kraków - Beskid Andrychów 2:1 (1:1)
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu:
/ts1946nida.pl/
|
|
|