Blisko 250 zawodniczek i zawodników wzięło udział w Powiatowym Turnieju IV Edycji "Z Podwórka na stadion" Puchar Tymbarku, który odbył się 11 marca 2014r. na stadionie Buskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz na hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportu.
Zawody rozgrywane były w czterech kategoriach: dziewczęta - 10 lat, dziewczęta - 12 lat, chłopcy - 10 lat, chłopcy - 12 lat.
Przy pięknej pogodzie przeprowadzono blisko 40 meczy, a ich wyniki wyłoniły następujących zwycięzców:
dziewczęta U-10 Szkoła Podstawowa Pacanów,
dziewczęta U-12 Zespół Placówek Oświatowych Szaniec,
chłopcy U-10 Szkoła Podstawowa Pacanów,
chłopcy U-12 Szkoła Podstawowa nr 2 Busko-Zdrój.
Wszystkie te drużyny awansowały do dalszych rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. Życzymy im powodzenia i dalszych sukcesów.
Koordynatorem buskiej imprezy był Winicjusz Zalewski, który wraz ze sportowym pozdrowieniem składa podziękowania wszystkim uczestnikom turnieju.