Świętokrzyska Gala DISCO POLO 2014-04-26 10:10:13
26 kwietnia br, o godz. 19.00 w Hali Widowiskowo Sportowej przy ul. Żytniej w Kielcach, odbędzie się I Świętokrzyska Gala Disco Polo, podczas której wystąpią: Masters, Akcent, After Party, Beat Magic i Basta.
Bilety do nabycia w kasach: Hali (tel. 41/361-38-54), Orbisu (41/368-05-62), Omnii (tel. 41/345-77-44) oraz w Agencji Pop-Art (tel. 41/34-07-291, 604-496-001, 607-217-617).
/red/
|
|
|