Bal gimnazjalny w SG nr 1 w Busku-Zdroju (foto/video)
2014-03-15 13:23:34

21 lutego 2014 roku w Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju odbył się bal gimnazjalny. Uczniowie klas III pod kierunkiem pani Edyty Maj rozpoczęli bal uroczystym polonezem.


W rytmie tradycyjnego, staropolskiego tańca na salę wkroczyli uczniowie w przepięknych strojach. Był to wzruszający moment dla uczniów, ale przede wszystkim dla rodziców i nauczycieli.

komers_sgnr11.jpg

komers_sgnr111.jpg

komers_sgnr14.jpg

Zwieńczeniem przepięknie zatańczonego poloneza był kosz słodkości,
przekazany Gronu Pedagogicznemu w podzięce za trud włożony w pracę
dydaktyczno - wychowawczą. Burmistrz Waldemar Sikora życzył
trzecioklasistom, aby przez cały rok szkolny prezentowali  się tak
doskonale, jak piątkowego wieczoru. Na uzupełnienie kalorii wręczył
młodzieży kosz słodkości.

komers_sgnr13.jpg

komers_sgnr1.jpg


Uczniowie, korzystając z okazji, podziękowali swoim nauczycielom, wychowawcom, rodzicom, za codzienny trud wychowania i nauczania. Trzecioklasiści bawili się świetnie. Wszyscy wspólnie śpiewali i tańczyli. Do zabawy zachęcali również nauczycieli. Szkoda, że tak wspaniała zabawa szybko się skończyła.

/Dominika Bomba/







Zobacz video: Polonez uczniów klas trzecich SG1 w Busku-Zdroju

 

 









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16356