Bal gimnazjalny w SG nr 1 w Busku-Zdroju (foto/video) 2014-03-15 13:23:34
21 lutego 2014 roku w Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju odbył się bal gimnazjalny. Uczniowie klas III pod kierunkiem pani Edyty Maj rozpoczęli bal uroczystym polonezem.
W rytmie tradycyjnego, staropolskiego tańca na salę wkroczyli uczniowie w przepięknych strojach. Był to wzruszający moment dla uczniów, ale przede wszystkim dla rodziców i nauczycieli.
Zwieńczeniem przepięknie zatańczonego poloneza był kosz słodkości,
przekazany Gronu Pedagogicznemu w podzięce za trud włożony w pracę
dydaktyczno - wychowawczą. Burmistrz Waldemar Sikora życzył
trzecioklasistom, aby przez cały rok szkolny prezentowali się tak
doskonale, jak piątkowego wieczoru. Na uzupełnienie kalorii wręczył
młodzieży kosz słodkości.
Uczniowie, korzystając z okazji, podziękowali swoim nauczycielom, wychowawcom, rodzicom, za codzienny trud wychowania i nauczania. Trzecioklasiści bawili się świetnie. Wszyscy wspólnie śpiewali i tańczyli. Do zabawy zachęcali również nauczycieli. Szkoda, że tak wspaniała zabawa szybko się skończyła.
/Dominika Bomba/
Zobacz video: Polonez uczniów klas trzecich SG1 w Busku-Zdroju