Podejrzewani o włamanie zatrzymani
2014-03-13 11:48:23

Policjanci z Komisariatu w Małogoszczu zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę, podejrzewanych o włamanie do domu jednorodzinnego. Za takie przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Na początku tygodnia, nieznani wówczas sprawcy włamali się do domu mieszkalnego, skąd zabrali telewizor. Praca małogoskich stróżów prawa przyniosła efekty. Policjanci zatrzymali  trzy osoby, 41- letnią kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 36 i 46 - lat.

W chwili zatrzymania mężczyźni byli nietrzeźwi. Skradzione mienie  zostało odzyskane i przekazane prawowitym właścicielom. Cała trojka trafiła do policyjnego aresztu. Dziś będą składać wyjaśnienia. Za włamanie grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Jędrzejowie







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16349