Puchar Burmistrza Bodzentyna dla ULKS Włoszczowice 2014-03-13 10:53:41
Łucznicy z ULKS Włoszczowice wystartowali w II Wojewódzkich Zawodach Łuczniczych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Bodzentyn.
Dwunastu zawodników z Włoszczowic stanęło na podium, a kolejnych ośmiu zajęło miejsca punktowane. Bardzo dobre rezultaty osiągnęli Tomasz Jaros, Szymon Czechowski, Julia Cieśla i Jakub Długosz.
W zawodach wzięła udział rekordowa liczba 80 zawodników z okręgu świętokrzyskiego i małopolskiego z klubów: Olimpia Suchedniów, ULKS Włoszczowice, Scholasteria Mąchocice, Grot Bodzentyn , Karima Prząsław, Stella Kielce i Zawadka. Łucznicy z Włoszczowic wygrali również klasyfikację drużynową z wynikiem 1199 pkt.
I miejsca zajęli: Cieśla Julia , Czechowski Szymon, Jaros Tomasz
II miejsca zajęli: Wójcik Paweł, Wójcik Marcin, Babiarska Karolina, Długosz Jakub
III miejsca zajęli: Bochniak Michał, Natalia Lasak, Żebrowski Maciej, Czechowska Dominika, Gondek Szczepan
Miejsca punktowane IV-VI zajęli: Pasek Wiktor, Tomaszek Julia, Pawlusek Julia, Parlicki Maciej, Starula Eliza, Suchorab Eliza, Jakub Babiarski, Szczepański Dawid
Źródło: http://www.kije.pl/
|
|
|