Promesa z Ministerstwa na remont kolejnych odcinków dróg 2014-03-12 15:48:33
Gmina Nowy Korczyn otrzymała w ostatnim czasie promesę w wysokości 300 tys. zł na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.
Środki z Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji zostaną wykorzystane na wykonanie nowych nawierzchni asfaltowych w gminie o łącznej długości prawie dwóch kilometrów. Nowe trakty, których koszt wyniesie 400 tys. zł. powstaną w Podraju, Brzostkowie oraz w Badrzychowicach (Wesoła).
Już niebawem gmina ogłosi postępowanie przetargowe na wykonanie tych zadań, by jak najszybciej można było rozpocząć ich remont.
Źródło: http://nowykorczyn.pl/
|
|
|