Promesa z Ministerstwa na remont kolejnych odcinków dróg
2014-03-12 15:48:33

Gmina Nowy Korczyn otrzymała w ostatnim czasie promesę w wysokości 300 tys. zł na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.


Środki z Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji zostaną wykorzystane na wykonanie nowych nawierzchni asfaltowych w gminie o łącznej długości prawie dwóch kilometrów. Nowe trakty, których koszt wyniesie 400 tys. zł. powstaną w Podraju, Brzostkowie oraz w Badrzychowicach (Wesoła).

droga_polna.jpg

Już niebawem gmina ogłosi postępowanie przetargowe na wykonanie tych zadań, by jak najszybciej można było rozpocząć ich remont.

Źródło: http://nowykorczyn.pl/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16342