Zarząd Powiatu w Busku–Zdroju organizuje Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. „Ziemia jest piękna-dbaj o nią„, będący częścią Programu edukacyjno–ekologicznego pn. „Chrońmy nasza planetę” realizowanego na terenie Powiatu Buskiego,
Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych mających swoje siedziby na terenie Powiatu Buskiego.
Jego celem jest zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na problem związany z ochroną środowiska naturalnego.
Szczegółowe zasady organizacji Konkursu określa Regulamin dostępny na stronie Powiatu buskiego. - przejdź
Zapraszam uczniów do udziału w Konkursie.