Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. "Ziemia jest piękna-dbaj o nią"
2014-03-12 13:06:17

Zarząd Powiatu w Busku–Zdroju organizuje Powiatowy Konkurs Plastyczny pn. „Ziemia jest piękna-dbaj o nią„, będący częścią Programu edukacyjno–ekologicznego pn. „Chrońmy nasza planetę” realizowanego na terenie Powiatu Buskiego,


Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych mających swoje siedziby na terenie Powiatu Buskiego.

Jego celem jest zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na problem związany z ochroną środowiska naturalnego.

widok_na_gory.jpg



Szczegółowe zasady organizacji Konkursu określa Regulamin dostępny na stronie Powiatu buskiego. - przejdź

Zapraszam uczniów do udziału w Konkursie.

starostwo_logo_podpis.jpg









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16335