Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu „Busko-Rock”, który odbędzie się już dzi¶, o godz. 18.00 w Sali widowiskowej Buskiego Samorz±dowego Centrum Kultury.
Wstęp na koncert jest bezpłatny! Zapraszamy wszystkich, a w szczególno¶ci młodzież – przyjdĽcie i bawcie się dobrze!