Spotkanie w szkole
2014-03-10 15:35:43

Dzisiaj w ramach akcji "Życie jest zbyt cenne nie zostawiaj go na drodze" odbyło się spotkanie z młodzież± z Zespołu Szkół Centrum Szkolenia Praktycznego w Krzelowie. Tematem spotkania było bezpieczeństwo w ruchu drogowym.


Policjanci z Komendy Powiatowej w Jędrzejowie oraz z Komisariatu w  Sędziszowie, wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym dla uczniów Zespołu Szkół Centrum Szkolenia Praktycznego w Krzelowie. Funkcjonariusze wspólnie z młodymi ludĽmi, omówili zagrożenia wynikaj±ce  z niestosowania się do przepisów ruchu drogowego.

spotkanie_w_szskole_jedrzejow.jpg

Mundurowi przypomnieli  również o odpowiedzialno¶ci jak± ponosz± wszyscy uczestnicy ruchu i nieodwracalnych skutkach, jakie nios± ze sob± wypadki drogowe. Zaprezentowali także film pod tytułem ,,Życie jest zbyt cenne nie zostawiaj go na drodze".

¬ródło: KPP w Jędrzejowie







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16313