Panie na pierwszym planie w 'Dniu Kobiet'
2014-03-10 15:32:14

8 marca staszowscy policjanci na drogach naszego miasta rozdawali kobietom - kierowcom upominki, „słodkości” podczas kontroli drogowych. To akcja staszowskich policjantów z okazji "Dnia Kobiet"


Na drogach Staszowa z okazji "Dnia Kobiet" policjanci naszej komendy dla wszystkich kontrolowanych w tym dniu kobiet-kierowców, przygotowali symboliczne upominki.
dzien_kobiet_staszow.jpg

dzien_kobiet_staszow1.jpg

Kierujące Panie w dniu swojego święta z rąk mundurowych oprócz życzeń otrzymały skromne upominki „słodkości”. Mimo pochmurnej pogody na twarzach pięknych Pań gościł w tym dniu uśmiech i zadowolenie.



Źródło: KPP w Staszowie






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16312