Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Miłośników Gminy Pacanów
2014-03-10 14:52:52

7 marca 2014 roku w sali Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Miłośników Gminy Pacanów.


W jego trakcie przedstawiono sprawozdanie z działalności Zarządu SMGP za okres od ostatniego Walnego Zgromadzenia Członków, sprawozdanie finansowe i inne przewidziane prawem dokumenty. Obecny Zarząd SMGP otrzymał ze strony zgromadzonych członków Stowarzyszenia absolutorium.

spotkanie_w_pacanowie2.jpg

Zgromadzeni zdecydowali także, że obecny Zarząd pozostanie w tym samym składzie, a miejsce zmarłego w 2013 roku Witolda Ksenia zajmie pani Anna Wróbel. Gośćmi Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia Miłośników Gminy Pacanów byli jego honorowi członkowie prof. dr. hab. Stefan Pytko oraz inż. Stefan Rachwalski – prezes Fundacji Wspierania Edukacji Młodzieży Wiejskiej im. Zofii i Władysława Pokusów, wójt Gminy Pacanów Wiesław Skop, wiceprzewodniczący Rady Gminy Pacanów Artur Czub,  a także prezeski stowarzyszeń KGW „Nadwiślanki” Beata Mietłowska i KGW „Kępianki” Ewa Jamińska.

spotkanie_w_pacanowie.jpg

Ponieważ Stowarzyszenie Miłośników Gminy Pacanów działa już ponad 10 lat była to okazja do uroczystego spotkania, które miało miejsce po zakończeniu obrad Walnego Zgromadzenia Członków. Połączono je z obchodami Dnia Kobiet, święta szczególnego także dla pań – członkiń SMGP. W jego trakcie listy gratulacyjne na ręce prezesa Zbigniewa Judy przekazali wójt gminy Pacanów Wiesław Skop oraz prezes Stefan Rachwalski, natomiast pani dyrektor Europejskiego Centrum Bajki Karolina Kępczyk podarowała obraz „Lokomotywa Tuwima” autorstwa Macieja Szymanowicza. Życzenia także skierowały w naszą stronę pani Ewa Jamińska – prezes Stowarzyszenia KGW „Kępianki” i Beata Mietłowska – prezes Stowarzyszenia KGW „Nadwiślanki”. Podziękowania w imieniu członków SMGP złożył prezes Zbigniew Juda.

Wszyscy panowie, obecni na uroczystości złożyli na ręce Pań – członkiń SMGP życzenia z okazji Dnia Kobiet. Obdarowali je także pięknymi różami.
spotkanie_w_pacanowie3.jpg


spotkanie_w_pacanowie1.jpg

Tą drogą Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Gminy Pacanów składa serdeczne podziękowania dla osób, dzięki którym to uroczyste spotkanie mogło się odbyć – pani Karolinie Kępczyk – dyrektorowi Europejskiego Centrum Bajki za udostępnienie sali i przygotowanie pięknego wystroju oraz sponsorom: prezesowi Fundacji Wspierania Edukacji Młodzieży Wiejskiej Stefanowi Rachwalskiemu, wójtowi Gminy Pacanów Wiesławowi Skopowi, właścicielce apteki w Pacanowie Danucie Biegacz, właścicielom firmy „AGSOL” Annie i Zdzisławowi Wróblom oraz kierownikowi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Edwardowi Wojniakowi.

Źródło:  http://pacanow.pl/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16306