Uczcili ¦więto Kobiet
2014-03-10 12:49:04

Policjanci z Kazimierzy Wielkiej, uczcili w sobotę Dzień Kobiet. Panie - uczestniczki ruchu drogowego, za wzorow± jazdę otrzymywały od funkcjonariuszy kwiaty oraz odblaski.


Od samego rana 8 marca, policjanci z kazimierskiej Komendy, prowadzili na drogach powiatu akcję profilaktyczno - prewencyjn±.

dzien_kobiet_1.jpg

Do kontroli zatrzymywane były szczególnie auta, w których za kierownic± siedziały kobiety. Z uwagi na szczególny charakter tego dnia, Panie za wzorowe stosowanie się do przepisów ruchu drogowego otrzymywały od funkcjonariuszy tulipany oraz elementy odblaskowe.

¬ródło: http://www.kazimierzawielka.swietokrzyska.policja.gov.pl/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16302