Uczcili ¦więto Kobiet 2014-03-10 12:49:04
Policjanci z Kazimierzy Wielkiej, uczcili w sobotę Dzień Kobiet. Panie - uczestniczki ruchu drogowego, za wzorow± jazdę otrzymywały od funkcjonariuszy kwiaty oraz odblaski.
Od samego rana 8 marca, policjanci z kazimierskiej Komendy, prowadzili na drogach powiatu akcję profilaktyczno - prewencyjn±.
Do kontroli zatrzymywane były szczególnie auta, w których za kierownic± siedziały kobiety. Z uwagi na szczególny charakter tego dnia, Panie za wzorowe stosowanie się do przepisów ruchu drogowego otrzymywały od funkcjonariuszy tulipany oraz elementy odblaskowe.
¬ródło: http://www.kazimierzawielka.swietokrzyska.policja.gov.pl/
|
|
|