Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego
2014-03-10 11:03:59

W dniu 09.03.2014 roku w hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego.


W rywalizacji wzięło udział około 140 zawodników i zawodniczek.

turniej_tenisa2.jpg

turniej_tenisa3.jpg

Klasyfikacja końcowa:
Szkoła Podstawowa- dziewczęta
I miejsce – Zuzanna Sowula
II miejsce  - Katarzyna Lewandowska
III miejsce - Martyna Chmura

Szkoła Podstawowa- chłopcy
I miejsce – Jakub Chmura
II miejsce – Mateusz Kareta
III miejsce – Damian Liczner

turniej_tenisa4.jpg

turniej_tenisa.jpg

turniej_tenisa1.jpg

Szkoła Gimnazjalna – dziewczęta
I miejsce – Maria Mazur
II miejsce – Natalia Sowula
III miejsce – Marta Widz

Szkoła Gimnazjalna – chłopcy
I miejsce – Piotr Cezary
II miejsce – Jakub Parka
III miejsce – Daniel Wichór

turniej_tenisa5.jpg

turniej_tenisa6.jpg

Szkoła Ponadgimnazjalna – dziewczęta
I miejsce – Katarzyna Grzyb
II miejsce – Aleksandra Szostak
III miejsce –  Monika Sikorska

Szkoła Ponadgimnazjalna – chłopcy
I miejsce – Łukasz Grzyb
II miejsce – Wojciech Kseń
III miejsce – Sebastian Kobus

turniej_tenisa7.jpg

turniej_tenisa8.jpg

Kategoria – OPEN
I miejsce – Fabian Sikora
II miejsce –  Janusz Bryła
III miejsce – Mateusz Kucemba

Kategoria – OPEN  Kobiety
I miejsce – Karolina Jaśkiewicz
II miejsce –  Aleksandra Wilk
III miejsce – Ilona Zając


/PMOS Busko-Zdrój/













https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16297