Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego
2014-03-10 11:03:59
W dniu 09.03.2014 roku w hali sportowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego.
W rywalizacji wzięło udział około 140 zawodników i zawodniczek.
Klasyfikacja końcowa: Szkoła Podstawowa- dziewczęta I miejsce – Zuzanna Sowula II miejsce - Katarzyna Lewandowska III miejsce - Martyna Chmura
Szkoła Podstawowa- chłopcy I miejsce – Jakub Chmura II miejsce – Mateusz Kareta III miejsce – Damian Liczner
Szkoła Gimnazjalna – dziewczęta I miejsce – Maria Mazur II miejsce – Natalia Sowula III miejsce – Marta Widz
Szkoła Gimnazjalna – chłopcy I miejsce – Piotr Cezary II miejsce – Jakub Parka III miejsce – Daniel Wichór
Szkoła Ponadgimnazjalna – dziewczęta I miejsce – Katarzyna Grzyb II miejsce – Aleksandra Szostak III miejsce – Monika Sikorska
Szkoła Ponadgimnazjalna – chłopcy I miejsce – Łukasz Grzyb II miejsce – Wojciech Kseń III miejsce – Sebastian Kobus
Kategoria – OPEN I miejsce – Fabian Sikora II miejsce – Janusz Bryła III miejsce – Mateusz Kucemba
Kategoria – OPEN Kobiety I miejsce – Karolina Jaśkiewicz II miejsce – Aleksandra Wilk III miejsce – Ilona Zając
/PMOS Busko-Zdrój/
|