Powitaj wiosnę na sportowo 2014-03-08 13:53:41
Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju zaprasza Państwa Firmę do wzięcia udziału w VI Międzyzakładowym Turnieju Piłki Siatkowej, który odbędzie się w dniu 22 marca 2014 roku od godziny 11.00 na Hali Sportowej w Solcu-Zdroju przy ul. 1-go Maja 18.
Celem rozgrywek jest popularyzacja piłki siatkowej, zachęcenie do aktywnego spędzania czasu, umożliwienie i prowadzenie rywalizacji pomiędzy amatorskimi drużynami oraz wyłonienie najlepszej z nich.
Czynny udział w turnieju właścicieli, dyrektorów placówek, kierowników-OBOWIĄZKOWY.
Regulamin
Źródło: http://solec-zdroj.eu/
|
|
|