Powitaj wiosnę na sportowo
2014-03-08 13:53:41

Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju zaprasza Państwa Firmę do wzięcia udziału w VI Międzyzakładowym Turnieju Piłki Siatkowej, który odbędzie się w dniu 22 marca 2014 roku od godziny 11.00 na Hali Sportowej w Solcu-Zdroju przy ul. 1-go Maja 18.


Celem rozgrywek jest popularyzacja piłki siatkowej, zachęcenie do aktywnego spędzania czasu, umożliwienie i prowadzenie rywalizacji pomiędzy amatorskimi drużynami oraz wyłonienie najlepszej z nich.

Czynny udział w turnieju właścicieli, dyrektorów placówek, kierowników-OBOWIĄZKOWY.

Regulamin

Źródło:  http://solec-zdroj.eu/










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16296