Dla wszystkich Pań z okazji ich święta 2014-03-07 15:05:08
Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, wiele radości i uśmiechu na każdy dzień.
Spełnienia wszystkich marzeń, sukcesów zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.
Wszystkim Paniom życzenia składa Redakcja Portalu busko.com.pl oraz Telewizji InternetowejPonidzie.TV