Dla wszystkich Pań z okazji ich święta
2014-03-07 15:05:08

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, wiele radości i uśmiechu na każdy dzień.



tulipany.jpg

Spełnienia wszystkich marzeń, sukcesów zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.


Wszystkim Paniom życzenia składa
Redakcja Portalu busko.com.pl oraz Telewizji Internetowej Ponidzie.TV















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16263