Wycieczka piesza z cyklu 'Rozdeptujemy szlaki piesze'
2014-03-08 13:43:52
Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze Oddział w Busku-Zdroju Koło Miejskie zaprasza w niedzielę 9 marca 2014 roku na wycieczkę piesz± z cyklu "Rozdeptujemy szlaki piesze".
Trasa: Busko – Szaniec – Zwierzyniec – Zbrodzice – Zimne Wody – Busko Busko-Szaniec – niebieskim szlakiem PTTK i bez znaków Szaniec – Zbrodzice – zielonym szlakiem PTTK Zbrodzice – Zimne Wody – Busko - czarnym szlakiem PTTK
ٱcznie: 23 km. Zbiórka uczestników: 9.03.2014, godz. 10.00 – ul. Poprzeczna
Prowadzi: Sebastian Motyl Udział bezpłatny!
¬ródło: http://www.busko.pl/
|