Wycieczka piesza z cyklu 'Rozdeptujemy szlaki piesze'
2014-03-08 13:43:52

Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze Oddział w Busku-Zdroju Koło Miejskie zaprasza w niedzielę 9 marca 2014 roku na wycieczkę piesz± z cyklu "Rozdeptujemy szlaki piesze".






Trasa:
Busko – Szaniec – Zwierzyniec – Zbrodzice – Zimne Wody – Busko
Busko-Szaniec – niebieskim szlakiem PTTK i bez znaków
Szaniec – Zbrodzice – zielonym szlakiem PTTK
Zbrodzice – Zimne Wody – Busko - czarnym szlakiem PTTK

ٱcznie: 23 km.
Zbiórka uczestników: 9.03.2014, godz. 10.00 – ul. Poprzeczna

Prowadzi: Sebastian Motyl
Udział bezpłatny!






¬ródło: http://www.busko.pl/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16261