Klaster Uzdrowiska Świętokrzyskie powołał swój zarząd
2014-03-07 10:05:07

6 marca 2014r. w Sali konferencyjnej Hotelu Kongresowego w Kielcach, odbyło się pierwsze spotkanie Członków Klastra Uzdrowiska Świętokrzyskie.


Celem spotkania było omówienie spraw związanych z funkcjonowaniem Klastra pn.: ”Uzdrowiska Świętokrzyskie” jak również wypracowanie koncepcji wspólnych realizowanych działań. Podczas spotkania został wybrany nowy zarząd.

klaster_spotkanie.jpg

Na funkcję prezesa zebrani zgłosili dwie osoby:
1/ Kol. Wojciech Legawiec – prezes Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.
2/ Kol. Tadeusz Ura – prezes Hotelu Pod Świerkiem w Busku-Zdroju. Kol. T. Ura nie wyraził zgody na kandydowanie i ewentualne swoje głosy scedował na Kol. W. Legawca.
klaster_spotkanie1.jpg


Prezesem Zarządu Klastra „Uzdrowiska Świętokrzyskie” został wybrany Kol. Wojciech Legawiec- prezes Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.

 klaster_spotkanie2.jpg


Na funkcje członków zarządu zgłoszono pięć osób:
1/ Kol. Grażyna Zalewska- Hotel „Gromada” w Busku-Zdroju.
2/ Kol. Jerzy Pamuła- Sanatorium „Włókniarz” w Busku-Zdroju.
3/ Kol. Paweł Patrzałek- Hotel „Malinowy Zdrój” w Solcu-Zdroju.
4/ Kol. Karolina Kępczyk- Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie.
5/ Kol. Tadeusz Sempioł- Starostwo Powiatowe w Busku-Zdroju.
Wszyscy członkowie nowego zarządu zostali wybrani przez aklamację.

Opr. ED
Źródło: tmb.busko.pl










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16260