Koncert 'Bingo' z okazji Dnia Kobiet 2014-03-08 11:25:20
Starosta Buski zaprasza wszystkie Panie z okazji ich ¶więta na recital grupy wokalnej "Bingo", który odbędzie się 9 marca br., o godz. 17.00, w Sali Widowiskowej Buskiego Samorz±dowego Centrum Kultury. Wstęp wolny!
 Serdecznie zapraszamy!
¬ródło: bsck.busko.pl
|
|
|