Ofiara śmiertelna pożaru gminie Wiślica
2014-03-06 23:57:54
Przed godziną 19 w czwartek (6 marca) zapalił się dom mieszkalny w Skotnikach Dolnych gminie Wiślica. Mimo szybkiej interwencji strażaków z OSP Kobylniki i czterech zastępów z JRG Busko wnętrze budynku z wyposażeniem i drewniany strop spłonęły.
 

W zgliszczach strażacy odnaleźli spalone ciało. Do późnych godzin nocnych trwało dogaszanie i porządkowanie pogorzeliska. Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi czynności identyfikacyjne ofiary oraz ustalanie ze strażą pożarną przyczyn powstania ognia. /Robert Gwóźdź/
|