Ofiara śmiertelna pożaru gminie Wiślica
2014-03-06 23:57:54

Przed godziną 19 w czwartek (6 marca) zapalił się dom mieszkalny w Skotnikach Dolnych gminie Wiślica. Mimo szybkiej interwencji strażaków z OSP Kobylniki i czterech zastępów z JRG Busko wnętrze budynku z wyposażeniem i drewniany strop spłonęły.


 pozar_skotniki003.jpg

pozar_skotniki002.jpg

pozar_skotniki001.jpg

pozar_skotniki004.jpg 

W zgliszczach strażacy odnaleźli spalone ciało. Do późnych godzin nocnych trwało dogaszanie i porządkowanie pogorzeliska.  Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi czynności identyfikacyjne ofiary oraz ustalanie ze strażą pożarną przyczyn powstania ognia. 

/Robert Gwóźdź/




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16258