Nauka gry na instrumentach...
2014-03-05 13:05:11
Centrum Kultury w Tuczępach ogłasza nabór uczniów w wieku od 10 lat do nauki gry na instrumentach i kształcenia głosu.
Proponujemy:
1. Bezpłatne lekcje indywidualne gry na instrumentach: - akordeon - pianino - keybord - gitara akustyczna - gitara basowa
2. Naukę ¶piewu: - kształcenie głosu i umiejętno¶ci posługiwania się nim ( emisja głosu) - interpretacja utworów, analiza tekstów.
3. Utworzenie zespołów wokalnych: dziecięcego i młodzieżowego. 4. Bezstresow± i przyjazn± dla ucznia forma zajęć. 5. Indywidualnie dostosowany tok lekcji dla każdego ucznia.
Zajęcia prowadził będzie instruktor muzyki – Tomasz Mazur.
Zapisy prowadzone s± w Centrum Kultury w Tuczępach
od dnia 05.03.- do 14.03.2014. w godzinach od 15.00 do 20.00. Informację można również uzyskać pod numerem telefonu: 41-35-33-132, 697-630-789.
¬ródło: http://tuczepy.pl/
|