Nauka gry na instrumentach...
2014-03-05 13:05:11

Centrum Kultury w Tuczępach ogłasza nabór uczniów w wieku od 10 lat do nauki gry na instrumentach i kształcenia głosu.


Proponujemy:

1.  Bezpłatne lekcje indywidualne gry na instrumentach:
- akordeon
- pianino
- keybord
- gitara akustyczna
- gitara basowa

2.  Naukę ¶piewu:
-  kształcenie głosu i umiejętno¶ci posługiwania się nim ( emisja głosu)
- interpretacja utworów, analiza tekstów.

3. Utworzenie zespołów wokalnych: dziecięcego i młodzieżowego.
4.    Bezstresow± i przyjazn± dla ucznia forma zajęć.
5.    Indywidualnie dostosowany tok lekcji dla każdego ucznia.

 Zajęcia prowadził będzie instruktor muzyki – Tomasz Mazur.

Zapisy prowadzone s± w Centrum Kultury w Tuczępach

od dnia 05.03.- do 14.03.2014. w godzinach od 15.00 do 20.00.
Informację można również uzyskać pod numerem telefonu: 41-35-33-132, 697-630-789.

¬ródło: http://tuczepy.pl/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16239