Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego
2014-03-04 13:00:31

W dniu 02.03.2014 r. w Sancygniowie odbył się I Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Służb Mundurowych o Puchar Starosty Pińczowskiego.



Do turnieju zgłosiły się następujące czteroosobowe drużyny:
- Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie.
- Zakład Karny w Pińczowie.
- Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie.
- Ochotnicza Straż Pożarna w Sancygniowie.

Drużyny podzielono na cztery grupy, zawodników w poszczególnych grupach typowano na podstawie losowań, przegrany odpadał. Grano do trzech wygranych w setach do 11 pkt.

Po zaciętych meczach klasyfikacja przedstawiła się następująco:
Indywidualnie:
1. miejsce – Łukasz Szostak OSP Sancygniów.
2. miejsce – Dariusz Bajur OSP Sancygniów.
3. miejsce – Paweł Obwarzanek PSP Pińczów.
4. miejsce – Krzysztof Kowalski ZK Pińczów.
Drużynowo:
1. OSP Sancygniów.
2. PSP Pińczów.
3. ZK Pińczów.
4. Policja Pińczów.

Puchary, Dyplomy oraz poczęstunek ufundował Starosta Pińczowski Zbigniew Kierkowski. Stroną organizacyjną z ramienia LZS zajął się Pan Bogdan Madej z Sancygniowa oraz Krzysztof Fortuna. Wszystkim drużynom składamy serdeczne gratulacje za udział w Turnieju!



Źródło: http://pinczow.pl/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16228