Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego 2014-03-04 13:00:31
W dniu 02.03.2014 r. w Sancygniowie odbył się I Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Służb Mundurowych o Puchar Starosty Pińczowskiego.
Do turnieju zgłosiły się następujące czteroosobowe drużyny: - Komenda Powiatowa Policji w Pińczowie. - Zakład Karny w Pińczowie. - Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Pińczowie. - Ochotnicza Straż Pożarna w Sancygniowie.
Drużyny podzielono na cztery grupy, zawodników w poszczególnych grupach typowano na podstawie losowań, przegrany odpadał. Grano do trzech wygranych w setach do 11 pkt.
Po zaciętych meczach klasyfikacja przedstawiła się następująco: Indywidualnie: 1. miejsce – Łukasz Szostak OSP Sancygniów. 2. miejsce – Dariusz Bajur OSP Sancygniów. 3. miejsce – Paweł Obwarzanek PSP Pińczów. 4. miejsce – Krzysztof Kowalski ZK Pińczów. Drużynowo: 1. OSP Sancygniów. 2. PSP Pińczów. 3. ZK Pińczów. 4. Policja Pińczów.
Puchary, Dyplomy oraz poczęstunek ufundował Starosta Pińczowski Zbigniew Kierkowski. Stroną organizacyjną z ramienia LZS zajął się Pan Bogdan Madej z Sancygniowa oraz Krzysztof Fortuna. Wszystkim drużynom składamy serdeczne gratulacje za udział w Turnieju!
Źródło: http://pinczow.pl/
|
|
|