Wygrany sparing w Krakowie
2014-03-03 16:12:32

W sobotę kolejny mecz sparingowy w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrali piłkarze buskiego MKS. Rywalem podopiecznych Marka Kowalskiego Wieczysta Kraków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem buszczan 3:1.


Dwie bramki dla MKS zdobył Wiesław Francuz. Do bramki trafił także Michał Krzemiński. Spotkanie rozegrano w Krakowie.

MKS Busko zagrał w składzie: Jakub Gadawski - Paweł Bandura, Michał Kowalski, Norbert Kula, Kamil Kolanowski - Rafał Witkowski, Rafał Pydych, Maciej ¦liski, Michał Krzemiński, Sebastian Korczak - Wiesław Francuz.



¬ródło: zdrojbusko.futbolowo.pl/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16221