Smogorzów: Wjechał do przydrożnego rowu
2014-03-03 09:00:11

2 marca br., ok. godz. 3.00, w miejscowości Smogorzów, w gminie Stopnica, kierujący samochodem marki Audi A4 zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust.


Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 73, kierujący Audi - mieszkaniec powiatu kieleckiego, jadąc we mgle - z Kielc w kierunku Stopnicy - zauważył zbliżający się i zjeżdżający na jego pas samochód ciężarowy.

Mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia, zjechał z drogi na pobocze, po czym uderzył w przydrożny przepust.

Kierowca Audi początkowo twierdził, że nikomu nic się nie stało, dlatego też nie powiadomił żadnych służb. Później jednak mężczyzna sam zgłosił się do szpitala z bólem ręki i brzucha. Pasażerka trafiła do Szpitala w Staszowie, ze złamaniem kręgu kręgosłupa oraz kości śródręcza ręki.














https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16217