Pożary sadzy w kominie
2014-02-28 17:15:34

27 lutego 2014 r., o godz. 17.50, na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Busku-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym przy ul. 12 Stycznia, w Busku-Zdroju.


Do pożaru zostały rozdysponowane dwa zastępy z jednostki JRG Busko. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zapalenia się sadzy w kominie.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz za pomocą detektora wielogazowego sprawdzili wszystkie pomieszczenia. Nie było żadnych osób poszkodowanych

/mb/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16210