Pożary sadzy w kominie 2014-02-28 17:15:34
27 lutego 2014 r., o godz. 17.50, na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Busku-Zdroju wpłynęło zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym przy ul. 12 Stycznia, w Busku-Zdroju.
Do pożaru zostały rozdysponowane dwa zastępy z jednostki JRG Busko. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zapalenia się sadzy w kominie.
Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz za pomocą detektora wielogazowego sprawdzili wszystkie pomieszczenia. Nie było żadnych osób poszkodowanych
/mb/
|
|
|