Pomożmy jeszcze raz...
2014-03-01 10:35:07

Zapraszamy na koncert charytatywny, który odbędzie się 1 marca 2014r., w Busku-Zdroju. Środki zebrane podczas koncertu zostaną wykorzystane na pokrycie kosztów badań genetycznych dla dzieci zmarłej na alergiczne zapalenie pęcherzyków płucnych Anny Banaszek.


Koncert odbędzie się 1 marca 2014r godz 18.00 w dawne karczmie U Chłopa, ul. Kościuszki 34 w Busku-Zdroju. 

koncert_anna_banaszek.jpg


Zapraszamy wszystkich do przybycia na koncert i pomocy dzieciom, których los i tak już skrzywdził.

 

 

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16194