Pomożmy jeszcze raz... 2014-03-01 10:35:07
Zapraszamy na koncert charytatywny, który odbędzie się 1 marca 2014r., w Busku-Zdroju. Środki zebrane podczas koncertu zostaną wykorzystane na pokrycie kosztów badań genetycznych dla dzieci zmarłej na alergiczne zapalenie pęcherzyków płucnych Anny Banaszek.
Koncert odbędzie się 1 marca 2014r godz 18.00 w dawne karczmie U Chłopa, ul. Kościuszki 34 w Busku-Zdroju. 
Zapraszamy wszystkich do przybycia na koncert i pomocy dzieciom, których los i tak już skrzywdził.
|
|
|