Nasi trzecioligowcy grać będą w Działoszycach 2014-02-26 09:15:56
Zarząd TS 1946 Nida w Pińczowie informuje, że ze względu na remont stadionu przy ulicy Pałęki 26 w Pińczowie mecze naszego zespołu o mistrzostwo III ligi małopolsko – świętokrzyskiej w rundzie wiosennej sezonu 2003/2014 rozgrywane będą na obiekcie sportowym w Działoszycach przy ulicy Stawisko 7.
Terminarz spotkań w roli gospodarza: 23.03.2014r. (niedziela), godz. 15:00: TS 1946 Nida – Granat Skarżysko 06.04.2014r. (niedziela), godz. 16:00: TS 1946 Nida – Beskid Andrychów 16.04.2014r. (środa), godz. 17:00: TS 1946 Nida – Janina Libiąż 30.04.2014r. (środa), godz. 17:00: TS 1946 Nida – Poprad Muszyna 11.05.2014r. (niedziela), godz. 17:00: TS 1946 Nida – KSZO 1929 18.05.2014r. (niedziela), godz. 17:00: TS 1946 Nida – Korona II Kielce 28.05.2014r. (środa), godz. 17:30: TS 1946 Nida – Dalin Myślenice 07.06.2014r. (sobota), godz. 17:00: TS 1946 Nida – Przebój Wolbrom
Nadmieniamy, że obiekt w Działoszycach jest obiektem zastępczym i nie będą przyjmowane żadne grupy zorganizowane zespołów przyjezdnych.
/ts1946nida.pl/
|
|
|