Junior starszy wygrał turniej w Staszowie 2014-02-25 15:35:52
22 lutego 2014 roku w Powiatowym Centrum Sportowym w Staszowie odbył się turniej halowy juniorów starszych. Udział wzięło sześć zespołów. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Każde spotkanie trwało po 15 minut.
Buski zespól zajął pierwsze miejsce wygrywając cztery mecze i ponosząc jedna porażkę.
Wyniki zespołu: MKS Zdrój Busko Zdrój 1-0 OKS Opatów MKS Zdrój Busko Zdrój 3-1 Zenit Chmielnik MKS Zdrój Busko Zdrój 0-1 Czarni Połaniec MKS Zdrój Busko Zdrój 2-1 Pogoń Staszów MKS Zdrój Busko Zdrój 2-0 Baszta Rytwiany
Buski klub zagrał w składzie: Eryk Jankowski - Jakub Mączyński, Sebastian Sztuk, Łukasz Czerw, Piotr Syrkiewicz, Patryk Czekaj, Dominik Świąder, Patryk Jędrzejczyk, Piotr Olszowy, Artur Ciepliński.
Źródło: http://zdrojbusko.futbolowo.pl/
|
|
|