Junior starszy wygrał turniej w Staszowie
2014-02-25 15:35:52

22 lutego 2014 roku w Powiatowym Centrum Sportowym w Staszowie odbył się turniej halowy juniorów starszych. Udział wzięło sześć zespołów. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Każde spotkanie trwało po 15 minut.


Buski zespól zajął pierwsze miejsce wygrywając cztery mecze i ponosząc jedna porażkę.

Wyniki zespołu:
MKS Zdrój Busko Zdrój 1-0 OKS Opatów
MKS Zdrój Busko Zdrój 3-1 Zenit Chmielnik
MKS Zdrój Busko Zdrój 0-1 Czarni Połaniec
MKS Zdrój Busko Zdrój 2-1 Pogoń Staszów
MKS Zdrój Busko Zdrój 2-0 Baszta Rytwiany

Buski klub zagrał w składzie: Eryk Jankowski - Jakub Mączyński, Sebastian Sztuk, Łukasz Czerw, Piotr Syrkiewicz, Patryk Czekaj, Dominik Świąder, Patryk Jędrzejczyk, Piotr Olszowy, Artur Ciepliński.

Źródło: http://zdrojbusko.futbolowo.pl/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16174