Zagłosuj i pomóż przytulisku wygrać zapas karmy dla psów!
2014-02-24 09:33:06

Krakowski sklep zoologiczny zorganizował pomoc dla schronisk oraz przytulisk z całej Polski. Organizacja, która zdobędzie najwięcej głosów wygrywa duży zapas karmy dla psów.


Nasze Przytulisko z Buska-Zdroju bierze udział w głosowaniu i jest już na II miejscu, ale żeby wygrać potrzebujemy jeszcze trochę pomocy ludzi dobrej woli. Bardzo, ale to bardzo potrzebujemy tej karmy.

Przytulisko jest biednie, na większość rzeczy nie ma pieniędzy. Potrzeba dosłownie wszystkiego, zaczynając od jedzenia kończąc na deskach, gwoździach i wiaderkach. Ciągle trzeba stawać przed wyborem: leczyć chore psy, czy karmić zdrowe? Wygrana w tym głosowaniu choć na chwilę zapewniłaby naszym podopiecznym dobre i zdrowe jedzenie.

Wystarczy naprawdę tylko 5 minut aby pomóc naszym psom. Rejestracja jest całkowicie darmowa. Dane, które musimy podać nie są nigdzie wykorzystywane oraz przechowywane.

Instrukcja głosowania:

1.Rejestracja na forum http://www.krakvet.pl/forum/index.php

2.Aktywuj link aktywacyjny (przyjdzie na maila, czasem może wpaść do zakładki spam).

3.Zaloguj się na http://www.krakvet.pl/forum/index.php

4.Napisz jeden post (najlepiej w wątku powitalnym)

5. Wejdź w dział "Pomoc dla schronisk", następnie w wątek "Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - luty 2014 http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=17371

6. Zaznacz Fundacja Opieki nad Bezdomnymi zwierzętami "Przytulisko" w Busku-Zdroju - pozycja 3

7. System poprosi o nr telefonu, aby wysłać KOD WERYFIKACYJNY. Kod przychodzi smsem i akceptuje Twój CENNY GŁOS - SMS JEST DARMOWY!

Głosowanie trwa do 28.02 więc nie zostało wiele czasu aby wygrać.  Wydarzenie jest też dostępne na https://www.facebook.com/przytulisko.buskozdroj i tam można znaleźć więcej informacji oraz pomoc w razie problemów z logowaniem.

Będziemy wdzięczni za każdy głos.

/Przytulisko z Buska-Zdroju/











https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16162