XII Turniej im. Huberta Wagnera w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców
2014-02-21 17:19:51

Szkolny Klub Sportowy przy I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Busku-Zdroju serdecznie, zaprasza kibiców siatkówki na XII Turniej im. Huberta Wagnera w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Powiatu Buskiego, który odbędzie się 25-26 lutego 2014 r.


Termin i miejsce XII  Turnieju:

25 lutego 2014r. o godz. 8.30 (dziewczęta),

26 lutego 2014r. o godz. 8.30 (chłopcy),

w hali sportowej I LO w Busku-Zdroju.

 


Więcej informacji:

http://www.lo1busko.home.pl


Organizator Turnieju, Mariusz Zaręba







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16153