Spotkanie w Kuratorium Oświaty w Kielcach
2014-02-21 12:54:54

Wiodącym tematem spotkania było funkcjonowanie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pińczowie i szkół niepublicznych w powiecie.


Poruszono także problemy z naliczaniem subwencji oświatowej dla powiatu i przekazywaniem dotacji z budżetu powiatu dla szkół niepublicznych.

kuratorium_spotkanie.jpg

W czasie spotkania Pani Kurator Małgorzata Muzoł rozmawiała telefonicznie z wiceministrem Edukacji Narodowej Tadeuszem Sławeckim o problemach nurtujących starostę pińczowskiego Zbigniewa Kierkowskiego. W niedalekiej przyszłości zaplanowano spotkanie w/w osób celem bliższego omówienia sygnalizowanych problemów.


Źródło: http://pinczow.pl/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16150