Podczas ferii zimowych UKS „Miłek” zorganizował dla dzieci i młodzieży z Gminy Wiślica, Otwarty Turniej Bilardowy o Puchar Wójta Gminy Wiślica. Turniej odbył się w sali bilardowej OSP Wiślica, która zgromadziła 27 zawodniczek i zawodników - uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu Gminy Wiślica.
Do półfinałów rozgrywano mecze w odmianę 9, a finał w odmianę 10 bil. Przy stolach bilardowych toczyły się zacięte pojedynki, pełne emocji i rywalizacji sportowej.
Po siedmiu godzinach bilardowych zmagań i dobrej sportowej zabawy wyniki są następujące:
miejsce IX Kuźniakowski Dawid, Maj Paweł Jasiński Jakub, Jasińska Anna
miejsce V dla : Zachariasz Mateusz, Płatek Katarzyna, Śliwa Oskar, Adamczyk Paulina
miejsce III dla zawodników: Dynia Wojciech i Kopciara Emil
miejsce II wywalczył Hubert Sagan
miejsce I Puchar Wójta Gminy Wiślica zdobył Dryja Damian
Każdy z uczestników turnieju otrzymał pamiątkową statuetkę. Puchary i nagrody wręczył w imieniu wójta, sekretarz Urzędu Gminy Pan Jacek Balicki.
Zawodnicy, rodzice i zarządu klubu składają wójtowi Gminy Wiślica, Panu Stanisławowi Krzakowi, serdeczne podziękowania za przyjemnie spędzony czas na sportowo.