Turniej Bilardowy o Puchar Wójta Gminy Wiślica
2014-02-19 14:25:35

Podczas ferii zimowych UKS „Miłek” zorganizował dla dzieci i młodzieży z Gminy Wiślica, Otwarty Turniej Bilardowy o Puchar Wójta Gminy Wiślica. Turniej odbył się w sali bilardowej OSP Wiślica, która zgromadziła 27 zawodniczek i zawodników - uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu Gminy Wiślica.


Do półfinałów rozgrywano mecze w odmianę 9, a finał w odmianę 10 bil. Przy stolach bilardowych toczyły się zacięte pojedynki, pełne emocji i rywalizacji sportowej.

Po siedmiu godzinach bilardowych zmagań i dobrej sportowej zabawy wyniki są następujące: 

  • miejsce IX Kuźniakowski Dawid, Maj Paweł Jasiński Jakub, Jasińska Anna

  • miejsce V dla : Zachariasz Mateusz, Płatek Katarzyna, Śliwa Oskar, Adamczyk Paulina

  • miejsce III dla zawodników: Dynia Wojciech i Kopciara Emil

  • miejsce II wywalczył Hubert Sagan

  • miejsce I Puchar Wójta Gminy Wiślica zdobył Dryja Damian

Każdy z uczestników turnieju  otrzymał  pamiątkową statuetkę. Puchary i nagrody wręczył w imieniu wójta,  sekretarz Urzędu Gminy Pan Jacek Balicki.

milek_bliard001.jpg 

Zawodnicy, rodzice i zarządu klubu składają wójtowi Gminy Wiślica, Panu Stanisławowi Krzakowi, serdeczne podziękowania za przyjemnie spędzony czas  na sportowo.





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16139