IV Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej
2014-02-19 12:20:15

19.02.2014 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku Zdroju, odbył się IV Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Starosty Buskiego.


W turnieju wzięły udział cztery drużyny dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych reprezentujących: Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie, I
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie, Zespół Szkół
im. Stanisława Staszica w Staszowie oraz Zespół Szkół
Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku-Zdroju.
Turniej rozgrywany był w systemie"każdy z każdym".

turniejsiatkowz.jpg

turniejsiatkowz1.jpg

turniejsiatkowz2.jpg

turniejsiatkowz3.jpg

turniejsiatkowz4.jpg


Klasyfikacja IV Walentynkowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Starosty Buskiego:

I. Zespół Szkół
Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku-Zdroju,
II. Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie,
III. I
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie,
IV. Zespół Szkół
im. Stanisława Staszica w Staszowie

turniej_walentynkowy1.jpg

turniej_walentynkowy.jpg

turniej_walentynkowy2.jpg

Wszystkie drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy. Najlepszą zawodniczką turnieju została Adrianna Placha z Zespołu Szkół
Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku-Zdroju, która otrzymała statuetkę.


/mb/











https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16131