IV Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej 2014-02-19 12:20:15
19.02.2014 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku Zdroju, odbył się IV Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Starosty Buskiego.
W turnieju wzięły udział cztery drużyny dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych reprezentujących: Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie, I
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie, Zespół Szkół
im. Stanisława Staszica w Staszowie oraz Zespół Szkół
Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku-Zdroju.
Turniej rozgrywany był w systemie"każdy z każdym".
Klasyfikacja IV Walentynkowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Starosty Buskiego:
I. Zespół Szkół
Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku-Zdroju, II. Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie, III. I
Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie, IV. Zespół Szkół
im. Stanisława Staszica w Staszowie
Wszystkie drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy. Najlepszą zawodniczką turnieju została Adrianna Placha z Zespołu Szkół
Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku-Zdroju, która otrzymała statuetkę.
/mb/
|
|
|