Konferencja nt. 'Odnawialnych źródeł energii' (audio)
2014-02-25 15:05:41

20 lutego 2014 r., w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, odbyła się konferencja nt. "Odnawialnych źródeł energii", która została zorganizowana przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego oraz Zarząd Powiatu w Busku-Zdroju


Oficjalnego otwarcia konferencji dokonał Jerzy Kolarz - Starosta Buski,
który powitał zaproszonych gości oraz wszystkich przybyłych na
spotkanie.

konferencja_odnawialne_zrodla1.jpg

Pierwszy wystąpił Andrzej Pacocha, który przygotował prezentację
multimedialną pt."Potencjał energetyczny rolnictwa powiatu buskiego".  Wojciech
Łukaszek mówił o "Świętokrzyskim Parku OZE", natomiast Jarosław
Wesołowski omówił prezentację pt. "Pompy ciepła, jako jedyne źródła
grzewcze w domach jednorodzinnych oraz w budynkach użyteczności
publicznej".  Jako ostatni wystąpił Krzysztof Jabłoński, który przygotował prezentacje multimedialną pt. "Ogniwa fotowoltaiczne w praktyce".

konferencja_odnawialne_zrodla3.jpg

konferencja_odnawialne_zrodla5.jpg

konferencja_odnawialne_zrodla4.jpg

konferencja_odnawialne_zrodla7.jpg

Prelegentami na konferencji byli:  Andrzej Pacocha -
Inspektor z Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich w Urzędzie
Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach, Wojciech
Łukaszek - Dyrektor Bioelektrowni Świętokrzyskich MK Sp. z o.o. w
Kielcach, Jarosław Wesołowski - Dyrektor ds Promocji marki SOFATH oraz
Krzysztof Jabłoński - przedstawiciel Firmy X ENERGY.

konferencja_odnawialne_zrodla2.jpg

konferencja_odnawialne_zrodla.jpg

W
spotkaniu wzięli udział: przedstawiciele Powiatu Buskiego oraz Gminy
Busko-Zdrój, wójtowie gmin Powiatu Buskiego, sołtysi z Powiatu Buskiego
oraz mieszkańcy Ponidzia.






Zapraszamy do wysłuchania relacji audio z konferencji nt. "Odnawialnych źródeł energii".

 

Część 1. Andrzej Pacocha  wykład pn. "Potencjał energetyczny rolnictwa powiatu buskiego". 


Kliknij i słuchaj:





 

 






Część 2. Wojciech
Łukaszek
wykład pn. "Świętokrzyskim Parku OZE".

Kliknij i słuchaj:





 

 






Część 3. Jarosław
Wesołowski
wykład pn. "Pompy ciepła, jako jedyne źródła
grzewcze w domach jednorodzinnych oraz w budynkach użyteczności
publicznej".

Kliknij i słuchaj:





 

 








Część 4. Krzysztof Jabłoński wykład pn. "Ogniwa fotowoltaiczne w
praktyce".


Kliknij i słuchaj:





 

 







 


 /mb/



 















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16130