Konferencja nt. 'Odnawialnych źródeł energii' (audio) 2014-02-25 15:05:41
20 lutego 2014 r., w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, odbyła się konferencja nt. "Odnawialnych źródeł energii", która została zorganizowana przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego oraz Zarząd Powiatu w Busku-Zdroju
Oficjalnego otwarcia konferencji dokonał Jerzy Kolarz - Starosta Buski,
który powitał zaproszonych gości oraz wszystkich przybyłych na
spotkanie.
Pierwszy wystąpił Andrzej Pacocha, który przygotował prezentację
multimedialną pt."Potencjał energetyczny rolnictwa powiatu buskiego". Wojciech
Łukaszek mówił o "Świętokrzyskim Parku OZE", natomiast Jarosław
Wesołowski omówił prezentację pt. "Pompy ciepła, jako jedyne źródła
grzewcze w domach jednorodzinnych oraz w budynkach użyteczności
publicznej". Jako ostatni wystąpił Krzysztof Jabłoński, który przygotował prezentacje multimedialną pt. "Ogniwa fotowoltaiczne w praktyce".
Prelegentami na konferencji byli: Andrzej Pacocha -
Inspektor z Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich w Urzędzie
Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach, Wojciech
Łukaszek - Dyrektor Bioelektrowni Świętokrzyskich MK Sp. z o.o. w
Kielcach, Jarosław Wesołowski - Dyrektor ds Promocji marki SOFATH oraz
Krzysztof Jabłoński - przedstawiciel Firmy X ENERGY.
W
spotkaniu wzięli udział: przedstawiciele Powiatu Buskiego oraz Gminy
Busko-Zdrój, wójtowie gmin Powiatu Buskiego, sołtysi z Powiatu Buskiego
oraz mieszkańcy Ponidzia.
Zapraszamy do wysłuchania relacji audio z konferencji nt. "Odnawialnych źródeł energii".
Część 1. Andrzej Pacocha wykład pn. "Potencjał energetyczny rolnictwa powiatu buskiego".
Kliknij i słuchaj:
Część 2. Wojciech
Łukaszek wykład pn. "Świętokrzyskim Parku OZE".
Kliknij i słuchaj:
Część 3. Jarosław
Wesołowski wykład pn. "Pompy ciepła, jako jedyne źródła
grzewcze w domach jednorodzinnych oraz w budynkach użyteczności
publicznej".
Kliknij i słuchaj:
Część 4. Krzysztof Jabłoński wykład pn. "Ogniwa fotowoltaiczne w
praktyce".