Kolejna wygrana w meczu sparingowym
2014-02-17 09:22:27

Kolejne zwycięstwo w meczu sparingowym odnieśli piłkarze MKS Busko. Tym razem w meczu rozegranym w Krakowie pokonali występującą w małopolskiej IV lidze Zieleńczanke Zielonki 2:1.


Bramki dla buszczan zdobyli: Karamo Sane i Kamil Kolanowski.

MKS Busko zagrał w składzie: Jakub Gadawski (testowany zawodnik) - Mateusz Zoch (Piotr Kwiatkowski), Kamil Kolanowski, testowany zawodnik, Dawid Kumor - testowany zawodnik, testowany zawodnik, Rafał Pydych, Jacek Mila - Karamo Sane, Michał Bandura.

Źródło: http://zdrojbusko.futbolowo.pl/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16113