Bezpieczne Walentynki z kielecką policją
2014-02-15 12:45:08

Kieleccy policjanci aspirant Karolina Stachura oraz sierżant sztabowy Mariusz Bednarski w ramach wspólnej akcji "Bezpieczne Walentynki", zorganizowanej z reporterami radio FaMa patrolowali kieleckie ulice i za drobne wykroczenia karali "nietypowym mandatem".


"Zanim naciśniesz pedał gazu pomyśl, że gdzieś czeka na Ciebie ktoś, kto Cię kocha prawdziwą miłością. Daj poczucie bezpieczeństwa sobie, swoim najbliższym oraz innym uczestnikom ruchu drogowego".

Z takim założeniem zorganizowana była wczorajsza walentynkowa akcja.
Była również to okazja do przypomnienia podstawowych zasad
bezpieczeństwa na drodze uczestnikom ruchu.

akcja_walentynki.jpg

akcja_walentynki2.jpg

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach w centrum miasta zatrzymywali do kontroli drogowej kierowców, którzy dopuścili się „drobnych wykroczeń”. Osoby te miały możliwość zrehabilitowania się w oczach funkcjonariuszy i obecnych na miejscu dziennikarzy radiowych, którzy „na żywo” relacjonowali przebieg tej niecodziennej akcji.

akcja_walentynki3.jpg

Tym razem nie mandat, a wyznanie miłości w eterze skierowane do swojej bliskiej osoby było swoistą „pokutą” dla kierowców. Nie obyło się również bez prezentów. Wszystkim tym, którzy wyznali swoje uczucia drugiej osobie, wręczono walentynkowe upominki.

Źródło: KMP w Kielcach







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16108