Śmiertelne potrącenie 66-latka
2014-02-15 10:47:40

14 lutego 2014 r., o godz. 16.50, w miejscowości Sędziszów, w powiecie jędrzejowskim pociąg osobowy śmiertelnie potrącił przechodzącego przez tory 66-latka.


Pociąg jadący z Kielc do Krakowa uderzył w mieszkańca Sędziszowa, który przechodził przez tory w niedozwolonym miejscu. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny. Na miejscu wykonano czynności z udziałem prokuratora. Na polecenie Prokuratora Rejonowego zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone w prosektorium.

Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości maszynisty. Mężczyzna był trzeźwy.


/mb/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16101