Śmiertelne potrącenie 66-latka 2014-02-15 10:47:40
14 lutego 2014 r., o godz. 16.50, w miejscowości Sędziszów, w powiecie jędrzejowskim pociąg osobowy śmiertelnie potrącił przechodzącego przez tory 66-latka.
Pociąg jadący z Kielc do Krakowa uderzył w mieszkańca Sędziszowa, który przechodził przez tory w niedozwolonym miejscu. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.
Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny. Na miejscu wykonano czynności z udziałem prokuratora. Na polecenie Prokuratora Rejonowego zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone w prosektorium.
Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości maszynisty. Mężczyzna był trzeźwy.
/mb/
|
|
|