Wygrany sparing z Piastem Stopnica
2014-02-15 09:39:17

12.02.2014 r. w rozegranym na bocznym boisku buskiego stadionu meczu kontrolnym MKS Zdrój pokonał Piasta Stopnica 3:1. Dwie bramki dla buszczan zdobył Mateusz Zoch. Na listę strzelców wpisał się także Maciej Śliski.


Dzisiejsze spotkanie i gra zespołu wyglądało lepiej niż w sobotnim meczu sparingowym z Naprzodem Jędrzejów. Obie drużyny stwarzały więcej ciekawych akcji. Było dużo sytuacji podbramkowych. Z dobrej strony pokazał się Mateusz Zoch, który dwa razy pokonał bramkarza ze Stopnicy. Bramkę zdobył też Maciej Śliski. Mimo padającego deszczu obie drużyny zagrały dobry mecz.

mks_busko.jpg

mks_busko1.jpg

mks_busko2.jpg

Kolejny sparing MKS Busko zagra 16 lutego (niedziela) w Krakowie. Rywalem podopiecznych Marka Kowalskiego będzie Zieleńczanka Zielonki. Początek meczu o godzinie 17.

MKS Busko zagrał w składzie: Jakub Gadawski - Kamil Kolanowski, Michał Krzemiński, testowany zawodnik (70' Jacek Mila), Norbert Kula, Mateusz Zoch, Piotr Kwiatkowski (46' Sebastian Krupa), testowany zawodnik, Maciej Śliski, Michał Bandura, Karamo Sane.

Źródło: http://zdrojbusko.futbolowo.pl/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16098