Wygrany sparing z Piastem Stopnica 2014-02-15 09:39:17
12.02.2014 r. w rozegranym na bocznym boisku buskiego stadionu meczu kontrolnym MKS Zdrój pokonał Piasta Stopnica 3:1. Dwie bramki dla buszczan zdobył Mateusz Zoch. Na listę strzelców wpisał się także Maciej Śliski.
Dzisiejsze spotkanie i gra zespołu wyglądało lepiej niż w sobotnim meczu sparingowym z Naprzodem Jędrzejów. Obie drużyny stwarzały więcej ciekawych akcji. Było dużo sytuacji podbramkowych. Z dobrej strony pokazał się Mateusz Zoch, który dwa razy pokonał bramkarza ze Stopnicy. Bramkę zdobył też Maciej Śliski. Mimo padającego deszczu obie drużyny zagrały dobry mecz.
Kolejny sparing MKS Busko zagra 16 lutego (niedziela) w Krakowie. Rywalem podopiecznych Marka Kowalskiego będzie Zieleńczanka Zielonki. Początek meczu o godzinie 17.
MKS Busko zagrał w składzie: Jakub Gadawski - Kamil Kolanowski, Michał Krzemiński, testowany zawodnik (70' Jacek Mila), Norbert Kula, Mateusz Zoch, Piotr Kwiatkowski (46' Sebastian Krupa), testowany zawodnik, Maciej Śliski, Michał Bandura, Karamo Sane.
Źródło: http://zdrojbusko.futbolowo.pl/
|
|
|