Walentynki! Życzenia za pośrednictwem Ponidzie.TV! (video)
2014-02-14 18:08:49

14 lutego 2014 r. nasi czytelnicy mieli okazję złożyć życzenia Walentynkowe za pośrednictwem Telewizji Ponidzie. Zapraszamy do obejrzenia nowego video!


14 lutego za pośrednictwem Telewizji Ponidzie, każdy miał okazję zrobić to w sposób, który druga połówka z pewnością zapamięta na bardzo długo!

Przed południem zawitaliśmy z kamerą do sklepu Zenit. Popołudniu nasi reporterzy nagrywali  życzenia pod kwiaciarnią Państwa Godzwon. Zapraszamy do obejrzenia nagranych życzeń!

walentynki_01m.jpg
kliknij i oglądaj

W związku z obchodami Światowego Dnia Radia i Walentynkami serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszego jingla!

 


Kliknij i słuchaj:





 

 





 

Chcesz złożyć życzenia za naszym pośrednictwem, ale nie mogłeś być w określonych miejscach?  Wyślij nam zdjęcia, video z życzeniami na adres walentynki@busko.com.pl. (maksymalna waga 20MB).

 

A dla tych, którzy prześlą gotowe video przygotowaliśmy upominki w postaci:

busko_com_pl_kubek.jpg 


 ZAPRASZAMY!

 















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16095