Walentynki! Życzenia za pośrednictwem Ponidzie.TV! (video) 2014-02-14 18:08:49
14 lutego 2014 r. nasi czytelnicy mieli okazję złożyć życzenia Walentynkowe za pośrednictwem Telewizji Ponidzie. Zapraszamy do obejrzenia nowego video!
14 lutego za pośrednictwem Telewizji Ponidzie, każdy miał okazję zrobić to w sposób, który druga połówka z pewnością zapamięta na bardzo długo!
Przed południem zawitaliśmy z kamerą do sklepu Zenit. Popołudniu nasi reporterzy nagrywali życzenia pod kwiaciarnią Państwa Godzwon. Zapraszamy do obejrzenia nagranych życzeń!
W związku z obchodami Światowego Dnia Radia i Walentynkami serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszego jingla!
Kliknij i słuchaj:
Chcesz złożyć życzenia za naszym pośrednictwem, ale nie mogłeś być w określonych miejscach? Wyślij nam zdjęcia, video z życzeniami na adres walentynki@busko.com.pl. (maksymalna waga 20MB).
A dla tych, którzy prześlą gotowe video przygotowaliśmy upominki w postaci: