Ofensywa samorządowców 2014-02-12 14:18:13
Mijający tydzień obfitował w wiele spotkań dotyczących przyszłości Ponidzia, które odbyli nasi samorządowcy. Pierwsze odbyło się w Starostwie Powiatowym w Kazimierzy Wielkiej, gdzie spotkało się 4 starostów i 14 burmistrzów i wójtów województwa świętokrzyskiego.
Spotkanie dotyczyło budowy ścieżki rowerowej łączącej Kraków z Kielcami w ramach projektu Tras Rowerowych Euro Velo w Polsce. Projekt zakłada przebieg trasy przez gminę Złota, Pińczów, Michałów i Kije.
W spotkaniu wziął udział starosta Pińczowski Zbigniew Kierkowski, Burmistrz Pińczowa Włodzimiez Badurak, a także wójtowie Tadeusz Sułek ze Złotej Mirosław Walasek z Michałowa oraz Krzysztof Słonina z Kij.
Źródło: http://pinczow.pl/
|
|
|