Ofensywa samorządowców
2014-02-12 14:18:13

Mijający tydzień obfitował w wiele spotkań dotyczących przyszłości Ponidzia, które odbyli nasi samorządowcy. Pierwsze odbyło się w Starostwie Powiatowym w Kazimierzy Wielkiej, gdzie spotkało się 4 starostów i 14 burmistrzów i wójtów województwa świętokrzyskiego.


Spotkanie dotyczyło budowy ścieżki rowerowej łączącej Kraków z Kielcami w ramach projektu Tras Rowerowych Euro Velo w Polsce. Projekt zakłada przebieg trasy przez gminę Złota, Pińczów, Michałów i Kije.

samorzadowcy1.jpg

W spotkaniu wziął udział starosta Pińczowski Zbigniew Kierkowski, Burmistrz Pińczowa Włodzimiez Badurak, a także wójtowie Tadeusz Sułek ze Złotej Mirosław Walasek z Michałowa oraz Krzysztof Słonina z Kij.

Źródło: http://pinczow.pl/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16075