¦więto Miasta w Jędrzejowie
2014-02-12 13:49:40

Burmistrz Jędrzejowa oraz Dyrektor Centrum Kultury w Jędrzejowie z okazji 743 rocznicy nadania praw miejskich dla Jędrzejowa zapraszaj± na "¦więto Miasta", które odbędzie się 15 lutego 2014 r. o godz. 17.00 w Sali widowiskowej Centrum Kultury w Jędrzejowie.


W programie:
- Uroczysta Gala wręczenia medalu "Za zasługi dla Jędrzejowa"
- Wieczór poetycko - muzyczny pt.: "Jędrzejów - Kutno czyli, divertimento dworcowe" - w hołdzie Kabaretowi Starszych Panów - w wykonaniu Jędrzejowskich Artystów.

swieto_jedrzejowa.jpg

¬ródło: http://www.ckjedrzejow.pl/










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=16073