¦więto Miasta w Jędrzejowie
2014-02-12 13:49:40
Burmistrz Jędrzejowa oraz Dyrektor Centrum Kultury w Jędrzejowie z okazji 743 rocznicy nadania praw miejskich dla Jędrzejowa zapraszaj± na "¦więto Miasta", które odbędzie się 15 lutego 2014 r. o godz. 17.00 w Sali widowiskowej Centrum Kultury w Jędrzejowie.
W programie: - Uroczysta Gala wręczenia medalu "Za zasługi dla Jędrzejowa" - Wieczór poetycko - muzyczny pt.: "Jędrzejów - Kutno czyli, divertimento dworcowe" - w hołdzie Kabaretowi Starszych Panów - w wykonaniu Jędrzejowskich Artystów.
 ¬ródło: http://www.ckjedrzejow.pl/
|